v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Dual SIM telefony se přestavují

Kvůli vysokým cenám za volání se u nás staly velmi oblíbené takzvané Dual SIM telefony, které umožňují využívat dvě SIM karty bez nutnosti obsluhování dvou samostatných telefonů. Kromě šetření nákladů za volání umožňují Dual SIM telefony obsluhovat osobní i pracovní telefon za ráz. Potřebujete vyřizovat firemní záležitosti? Využijte pracovní SIM kartu. Máte soukromý hovor, který nechcete řešit přes služební telefon? Využijete soukromou SIM kartu. Díky tomu si tak uvolníte ruce a vaše kapsy, Dual SIM znamená konec nošení dvou telefonů. Cestujete často do zahraničí, kde potřebujete vyřizovat lokální hovory? Koupí SIM karty místního operátora ušetřite a díky Dual telefonu budete na příjmu i s tuzemským číslem.

 

Moderní Dual SIM telefony jsou vyspělejší, než kdy dříve

Máte-li zkušenosti se staršími Dual SIM telefony, možná namítnete, že tyto přístroje byly považovány za polovičaté řešení. Jelikož bylo možné v jeden okamžik používat pouze jednu SIM kartu, byli jste vždy s druhou SIM kartou mimo signál a museli jste mezi SIM neustále přepínat.

Dnes se již s pasivními Dual SIM telefony prakticky nesetkáte. Většina obchodníků prodává pouze aktivní telefony, které jsou schopny udržovat obě SIM karty v pohotovostním režimu neustále na příjmu. Na obě SIM karty se je možné dovolat. V případě, že budete mít na jedné SIM kartě hovor, na druhé se automaticky budete hlásit jako nedostupní.

Pro přehled uvádíme i podrobnější rozdělení

  • dual SIM Shift – ruční přepínání mezi SIM1 na SIM2
  • dual SIM Standby – obě SIM jsou aktivní při nečinnosti, v případě přijmutí hovoru na SIM1, je SIM2 nedostupná 
  • dual SIM dual standby – obě SIM jsou aktivní při nečinnosti, v případě přijetí hovoru na SIM1 se SIM2 přepíná do no-service módu
  • dual SIM full active – obě SIM aktivní i při hovorech, v reálné čase přepínáte mezi hovory na SIM1 a SIM2.
  • dual SIM dual talk – umožnují dva hovory na jednom přístroji současně

 

Na trh vstupují i známí výrobci

Velkou nevýhodou dřívějších Dual SIM telefonů byl malý výběr. Tyto telefony byly doménou zejména neznámých čínských značek, design byl podprůměrný, stejně jako funkční výbava. Teprve v posledních dvou letech se situace začíná radikálně měnit a duální telefony začínají produktovat i velký hráči v čele se Samsungem či Nokií.

Zobrazit nabídku dual sim v e-shopu

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.