v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Handsfree do kanceláře, auta i na sport

Handsfree sada je šikovné zařízení, které umožňuje telefonovat, aniž by volající musel držet mobilní telefon. Jak sám název napovídá, máte prostě volné ruce a během telefonování se proto můžete věnovat i jiným činnostem, které nevyžadují plnou pozornost. Na trhu je k dostání mnoho druhů tohoto zařízení. Záleží jen na Vás, zda chcete handsfree využívat jen v automobilu, při chůzi, v kanceláři, zda si vystačíte s handsfree sadou připojovanou k telefonu konektorem či raději pomocí bezdrátové technologie. Nejstarší a pro někoho už archaickou technologií je drátové připojení. Tento typ handsfree sady se připojuje k telefonu už dříve zmiňovaným konektorem s kablíkem. Pro mluví nejen nízká cena, ale i připojitelnost k jakémukoli typu telefonu.

handsfree

Mnohem pokročilejším je bezdrátová handsfree sada. Tuto technologii lze využít u mobilních telefonů vybavených bluetooth přenosem. Bezdrátové handsfree sady lze rozdělit na osobní, lehké instalační, instalační a motocyklové. Osobní handsfree sada se skládá ze sluchátka s mikrofonem do jednoho ucha či bezdrátového stereo sluchátka. Pří výběru bude hrát důležitou roli nejen cena, ale i výdrž na jedno nabití, ergonomie uchycení, hmotnost a samozřejmě kvalita přenášeného hovoru.

Lehké instalační handsfree už nejsou určené pro osobní nošení. Jsou konstruovány pro použití v automobilu či v místnosti. Při instalaci zařízení nedochází k žádným zásahům do interiéru vozu či místnosti. Instalační handsfree sada je naopak určena pro pevnou instalaci. Instalační sady poskytují vysoký komfort obsluhy a hovoru. Kvalita samotného hovoru je vysoká. Tyto typy sad mají i řadu pokročilých funkcí. Jde například o načtení telefonního seznamu, automatické ztišení rádia při příchozím hovoru, práci s SMS zprávami atd.

Specialitkou jsou motocyklové bluetooth handsfree sady. Ty se zabudovávají do motocyklové helmy. Reproduktor a mikrofon je uvnitř helmy a ovládání na vnější straně.

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.