v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Jak nahrát fotky z mobilu na počítač?

Mobilní telefony stále častěji na běžné focení vytlačují kompaktní fotoaparáty. Focení přes telefon má řadu výhod. Mezi největší patří dostupnost – telefon máte stále při ruce, pořídit fotku je tak velice rychlé. Rok co rok roste také kvalita nabízených fotomobilů, které se v mnoha případech vyrovnají levnějším kompaktům. V následujícím článku za vás vyřešíme problém, jak stáhnout fotografie z mobilu do vašeho počítače. Možností, jak nahrát fotky z mobilu do počítače, je celá řada. Mezi nejpoužívanější patří:

1. Cloudové řešení

Na internetu lze nalézt plno služeb (Dropbox, Skydrive, Box.com), které umožňují zálohování vašich fotografií a dalších souborů online. V základní verzi jsou zdarma, jediné, co potřebujete je připojení k internetu. Můžete využít bud připojení přes mobilní internet nebo WIFI připojení doma nebo v kavárně.

2. Stahování fotografií přes datový kabel

Mezi nejvyužívanější řešení patří přenos přes datový kabel, který naleznete v balení u většiny mobilních telefonů. Konektor na jedné straně připojíte do USB portu počítače a konektor na druhé do svého mobilu. Na telefonu zvolíte typ spojení – doporučujeme režim „Mass Storage“, při kterém se bude mobil chovat podobně jako flash disk. Přes Tento počítač otevřete požadovanou jednotku, která značí váš mobilní telefon, vyberete soubory, které chcete překopírovat a přenesete je do počítače.

3. Bluetooth

U telefonů střední a vyšší třídy nalezneme krom pokročilých funkcí i bezdrátové Bluetooth rozhraní, které krom připojení různých přenosných zařízení (HandsFree, reproduktory) můžeme využít pro připojení telefonu k počítači. Pokud nemáte na počítači Bluetooth, můžete zakoupit za několik málo korun Bluetooth adaptér. Výhodou Bluetooth řešení je to, že nemusíte připojovat žádný kabel, pouze spárujete telefon s počítačem a můžete přenášet. Nevýhodou řešení je to, že přenos souborů není tak rychlý jako například u překopírování pomocí datového kabelu.

4. Paměťová karta

Poslední z možností je využití čtečky paměťových karet. Ukládá-li váš telefon fotografie na paměťovou kartu, máte vyhráno. Vypněte telefon, vyjměte paměťovou kartu (nejčastěji ve formátu SD, miniSD) ze svého mobilního telefonu a vložte ji do čtečky paměťových karet. Nemáte-li v počítači čtečku, můžete si zakoupit externí. Tip: Čtečky paměťových karet obvykle načítají pouze karty ve standardní velikosti. Menší můžete načíst pomocí adaptéru pro paměťovou kartu.

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.