v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Nejlepší aplikace a hry pro Android zdarma

Android je v současnosti nejrozšířenější mobilní operační systém na světě. S rostoucím počtem telefonů běžící na Androidu roste i počet aplikací a her. Před nedávnem oslavil Google 10 miliard stažených aplikací z Android Marketu. Aplikace a hry si můžete zakoupit, ale i zdarma stáhnout z internetového obchodu s aplikacemi Android Market. V Marketu jich naleznete několik desítek tisíc, ale jak si vybrat tu nejlepší? Naprogramovat jednoduchou aplikaci není příliš složité a zvládne ji i začátečník. Proto také můžeme z Android Marketu stáhnout kvalitní, méně kvalitní až vyloženě špatné aplikace. Podle čeho si tedy vybrat tu nejlepší aplikaci či hru? Samotný Android Market disponuje systémem hodnocení, v kterém může každý uživatel přidělit aplikaci pomocí hvězdiček s krátkým komentářem vystihující pozitiva a negativa aplikace. Ručně procházet několik desítek aplikací, číst si komentáře, instalovat a zkoušet je, může být časově náročné. Proto jsme pro vás připravili seznam aplikací a her, které musíte vyzkoušet.

 

Nejlepší Android aplikace zdarma

Doporučujeme především tyto Android aplikace zdarma:

c:geo - opensource – nutnost pro všechny hráče oblíbené turistické hry Geocachingu. Stáhněte si souřadnice, popis místa a další potřebné informace ke hře.

Pubtran – najde jakékoliv autobusové či vlakové spojení, poradí si také s městskou hromadnou dopravou ve všech větších městech. Pomocí GPS dokáže najít nejbližší zastávku a vyhledat potřebný spoj. K práci s programem potřebujete mobilní internet.

SMS jízdenka – pokud často cestujete MHD jistě vám potěší aplikace SMS jízdenky, která vám pomůže zakoupit jízdenku v několika českých městech.

Meebo IM – potřebujete být neustále ve spojení a chatovat s přáteli? A využívat zároveň MSN, Yahoo, MySpace, Google Talk, Jabber či ICQ.

Barcode Scanner – stále oblíbenější a rozšířenější jsou tzv. QR kódy, ale jak je číst? K tomu slouží aplikace Barcode Scanner, která si také poradí s čárovými kódy.

 

Nejlepší Android hry zdarma

Doporučujeme především tyto Android hry zdarma:

Angry Birds – jedna z nejoblíbenějších her současnosti, z které se stal fenomén. Pomocí ptáků a praku se pokuste rozstřílet překážky a zelené prasátka a získat na zpět svá vejce.

World of Goo – staňte se staviteli a vybudujte složité konstrukce pomocí blátivých kuliček.

Air Control – zábavná navigace letadel na přistávací dráhu.

Robo Defense – zabraňte zkáze a ubraňte se útočícím robotům pomocí stavby obranných věží a nákupu zbraní.

Real Steal HD – hra ve stylu Tekken vás zavede do světa zápasů robotů ovládáných lidmi. Pomocí stisku různých kombinací tlačítek můžete provádět i složitější úkony.

Hledáte-li další Android aplikace či hry podívejte se na Appbrain do sekce populární aplikace či do webového Android Marketu.

 

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.