v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Nejlepší aplikace a hry pro BlackBerry zdarma

Pokračujeme v seriálu představování nejlepších aplikací a her pro chytré mobilní telefony. Tentokrát se dostalo na platformu BlackBerry, která je oblíbená zejména u firemních zákazníků. Zároveň se řadí do čtveřice nejpoužívanějších operačních systémů, které se vyskytují na mobilních telefonech a které umožňují instalaci užitečných aplikací pro zjednodušení práce či her pro volné chvíle.
Telefony vybavené operačním systémem BlackBerry mají podobně jako Apple zařízení internetový obchod s aplikacemi, hrami, filmy a hudbou. BlackBerry World obsahuje několik tisíc aplikací a her a stále se rozšiřuje. Pro ulehčení výběru jsme si pro vás připravili seznam nejlepších aplikací a her pro telefony se systémem BlackBerry.

 

Nejlepší BlackBerry aplikace zdarma

1. WhatsApp Messenger – Máte-li přátele a rodinu s telefony s rozličným operačním systémem (Android, iOS apod), doporučujeme využít tuto aplikaci, která je přístupná i na ostatních platformách. Díky této aplikaci můžete snadno poslat zprávy, obrázky, videa, hlasové poznámky a další.

2. Dropbox - Pokud hledáte cloud úložiště se snadným přístupem k souborům ze stolního počítače, tabletu i mobilního telefonu, můžete zvolit Dropbox. Služba je zdarma, po registraci získáte 2 GB úložného prostoru, který můžete při splnění úkolů průběžně rozšiřovat. Do Dropboxu můžete ukládat své fotografie, videa a další soubory, které potřebujete mít neustále zálohovaná a přístupná odkudkoliv.

3. Accuweather.com– patří k nejpoužívanějším webům, kde lze získat aktuální informace o počasí a dlouhodobé předpovědi. Jednoduché uživatelské rozhraní vám poskytne předpověď až na 15 dní. Celkový pohled na každodenní počasí zahrnuje informace o minimální a maximální teplotě a také detailnější popis prognózy (rychlost větru, nárazy větru a také varování na sníh, led, déšť, vítr, nebo pravděpodobnost bouřek).

4. PicMix - Program umožňuje provádět uživatelsky jednoduché, ale přesto úžasné úpravy obrázků na vašem telefonu. Aplikace je snadno ovladatelná a velice zábavná. S PicMix můžete umisťovat vaše oblíbené fotografie do různých rámečků, přidávat textové popisky a také měnit celkový vzhled fotografie pomocí úprav a přednastavených efektů. 

5. Google Maps– Tuto aplikace není třeba blíže představovat. Potřebujete najít adresu provozovny, trasu, jak se tam dostat na benzinovou stanici, či kde zaparkovat auto? Použijte Google Maps.


Nejlepší BlackBerry hry zdarma

1. Bomberman vs Zombies – Klasická hra z éry prvních počítačů konečně na BlackBerry. Vašim úkolem je vyhodit do povětří všechny mrtvé - znovu oživlé nepřátele a postoupit do další úrovně, kde na vás čekají stále obtížnější zoombie a další nástrahy.

2. Angry Pigs
- Angry Birds jsou konečně k dispozici i pro BlackBerry. Naučte se katapultovat prasátka na zlé vlky a vydělávat extra body za maximální zničení.

3.
Brain Cube Reloaded - Stejně jako u původního Brain Cube, cílem hry je vést obdélníkový znak přes mřížky k východu. Logická hra, která dá vašemu mozku pořádně zabrat.

4. Air Traffic Kontrol – Odpověď na Flight Control, který znají uživatelé jiných platforem. Úkolem hry je přistávat s letadly v hustém leteckém provozu.

5. SimCity
– další klasika v novém mobilním kabátku. Ve hře se stanete starostou starající se o všechny aspekty řízení města – budování infrastruktury, průmyslové zony, vybírání daně atd. Do cesty vám mohou přijít přírodní katastrofy a další nástrahy, se kterými se musíte vypořádat.

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.