v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Nejlepší aplikace a hry pro Iphone zdarma

Telefony Iphone patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější mobilní zařízení. Společnost Apple, již při uvedení první verze Iphonu na trh, kladla důraz na obsah - aplikace a hry. Narozdíl od ostatních výrobců, kteří většinu funkcí implementovali do základní výbavy, se Apple vydal jinou cestou. Představil jednoduchý a funkční model prodeje aplikací a her na takzvaném App Store. Za několik centů si uživatelé mají možnost pohodlně koupit hudbu, hry, aplikace, filmy a elektronické knihy. S úspěchem Iphonu se obchod rychle začal plnit aplikacemi, kterých je dnes v App Storu několik set tisíc. Z tak velkého počtu aplikací, je opravdu velmi složité vybrat tu pravou. Proto jsme si pro vás připravili seznam nejlepších aplikací a her pro Iphone.

 

Nejlepší Iphone aplikace zdarma

IM+ Pro – jeden z nejlepších komunikačních nástrojů pro instant messaging, hravě si poradí s protokoly Facebook, Skype, ICQ, Jabber či MSN.

RssRunner – nechcete-li aby vám unikla žádná zpráva z vašeho oblíbeného internetového magazínu, blogu či odborného webu, mohla by se vám hodit tato přehledná RSS čtečka

SoundHound - slyšeli jste v kavárně či restauraci písničku, která se vám zalíbila, ale neznáte název? Tento program vám usnadní pátrání po jménu interpreta, názvu alba a songu. Stačí pustit část skladby a program se postará o zbytek.

DocScanner – máte nějaký dokument v tištěné podobě a potřebujete jej upravit na počítači? Ušetřite si práci a nepřepisujte jej ručně. Existuje jednoduší řešení, vybraný dokument vyfotíte a aplikace vám jej pomůže převést do textového souboru.

Instagram – sociální sít pro fotografy. Váš fotoaparát v Iphonu Instagram obohatí o nové funkce – filtry, které dají vašemu focení nový rozměr. S výslednou podobou fotografie se můžete pochlubit na internetu, kde vám k ní ostatní uživatelé mohou napsat krátké zhodnocení – komentář.

 

Nejlepší Iphone hry zdarma

Angry Birds – jedna z nejoblíbenějších her minulého roku, jež se natolik rozšířila, že se s ní můžeme setkat i v televizních seriálech. Pomocí ptáků a praku máte za úkol rozstřílet zelené prasátka a získat nazpět svá vejce. Neskutečně jednoduché a přitom tak zábavné.

Order & Chaos Online – pro počítačové fanoušky WOW by měla tato hra patřit k základu. Na úvod hry si vyberete rasu, za kterou budete hrát a můžete se pustit do plnění více jak 500 klasických úkolů z MMORPG.

MONOPOLY Hotels – oblíbená hra Monopoly nyní i na vašich mobilních telefonech.

Cut the Rope - druhá nejoblíbenější hra současnosti. Ve hře máte za úkol dostat sladkost do úst žabky pomocí přestřihnutí provázku.

Where's My Water? - pobaví vás i vaše děti. Zábavná hříčka s krokodýlem od Disneyho. Ke krokodýlovi máte za úkol dostat vodu, aby se mohl po náročné práci osprchovat a vy postoupit do dalšího kola.

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.