v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Nejlepší aplikace a hry pro Windows Phone zdarma

Mobilní telefony vybavené operačním systémem Windows Phone patří do čtveřice nejoblíbenějších moderních operačních systémů pro telefony s aktivní dotykovou obrazovkou. Tento operační systém je nástupcem Windows Mobile, který byl rozšířen především u firemních zákazníků. Po masovém rozšíření Iphonů si Microsoft nechtěl nechat ujít šanci oslovit spotřebitele mimo korporátní sféru a vydal zcela nový OS Windows Phone ve verzi 7.0. Systém vyniká svojí jednoduchostí a moderním grafickým ztvárněním.
Systém se postupně dočkal aktualizace s označením 7.5 a dále na verzi 8.0, která má stejné vývojářské jádro jako verze pro stolní počítače, což umožňuje spouštění aplikací určených pro PC i na mobilním telefonu. Windows Phone mají podobně jako Apple zařízení internetový obchod s aplikacemi a hrami. Marketplace obsahuje několik tisíc aplikací a her a stále se rozšiřuje. Pro ulehčení výběru jsme si pro vás připravili seznam nejlepších aplikací a her pro telefony se systémem Windows Phone.

 

Nejlepší Windows Phone aplikace zdarma

Creative Studio – Rádi fotíte a upravujete fotogalerie? Chybí vám ve vašem telefonu Photoshop?
 V tom případě by vám neměla uniknout tato aplikace, která zvládá upravit kontrast, ostrost či barevnost, oříznout či zmenšit fotografii a aplikovat desítku filtrů a efektů podobných Instagramu.

Sports Tracker – Aplikace určená pro všechny, kteří rádi sportují. Doporučujeme ji pro běžce, cyklisty, lyžaře a další sportovce pro měření rychlosti, délky trati a dalších užitečných hodnot. Své sportovní výsledky můžete vystavit na internet, aplikace dokáže fungovat na pozadí, není tedy problém zároveň poslouchat hudbu či přijímat hovory.

Alkoholmetr – Byli jste v restauraci, požili jste alkohol a nevíte, kdy si budete moci opět sednout za volant?  Do aplikace zadáte typ a množství vypitého alkoholu, vaši hmotnost, pohlaví a věk a bleskurychle získáte přehled, kdy můžete řídit.

Tango – Jednoduchá aplikace sloužící pro videohovory, použitelná pro většinu operačních systémů (i pro PC verzi Windows). Nevýhodou aplikace je menší rozšíření a tedy i uživatelská základna.

Dopravní info
– Společně s navigací patří pro řidiče mezi nepostradatelné aplikace. Na mapě přehledně zobrazí informace o dopravní situaci, uzavírkách a nehodách. Za bonusové funkce lze považovat zobrazení plynulosti provozu na komunikacích, fotografie z nejfrekventovanějších silnic či seznam čerpacích stanic s aktualizovaným ceníkem paliv.

 

Nejlepší Windows Phone hry zdarma

Contract Killer – Patří mezi první střílečky pro tuto mobilní platformu. Hra vás zapojí do světa  gangsterů, zločinců, vrahů a dalších kriminálních živlů. Jako superhrdina budete plnit tajné mise, kde budete vystupovat jako pěšák či sniper. Hrát můžete single player či online se svými kamarády.

Penguin - Kdo tvrdí, že tučňáci nemohou létat? Úkolem hráče je prolétat nad barevnou krajinou a sbírat rybky, za které dostáváte body. Neskutečná návykovka.

Brain Cube
– Logická hra, jejímž cílem je za pomoci co nejméně tahů umístit kostku na požadované místo a posbírat při tom včelky. Netradiční grafika a chytlavost se zasloužila o oblíbenost hry a vydání několika pokračování.

Bubble Birds – Dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější hry. Hráč má za úkol vystřelovat ptáčky ke stejně barevným ptáčkům. Cílem je vytvořit trojice, či vyšší počet ptáčků totožné barvy.

Doodle Car Free – V této logické hře máte za úkol vybudovat silnici pro auto a následně jej bezpečně dostat do cíle. Hru vám budou znesnadňovat překážky a nutnost projet skrze různé checkpointy.

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.