v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Netradiční mobilní příslušenství

Na internetu můžeme najít řadu podivností a netradičních výrobků. Prošli jsme za vás síť a našli netradiční mobilní příslušenství. Řadu z nich si koupí opravdu jen fajnšmekři, kteří nepřemýšlí, zda bude mít výrobek v domácnosti nějaké uplatnění. Tento článek vás má hlavně pobavit a seznámit, co všechno jsou výrobci schopni navrhnout a vyrobit.

 

Před nedávnem začal jeden výrobce nabízející netradiční příslušenství k mobilnímu telefonu Aplle Iphone. Příslušenství umí změřit hladinu alkoholu v krvi. Tester změří alkohol v rozsahu od 0– 0,1%. Kromě testeru umí přístroj vysílat písničky přes FM frekvenci přímo do vašeho rádia. Pokud máte přebytečných 39$ můžete mít IBreath Breathalyzer i vy.

Iphonem si změříte hladinu alkoholu v krvi

Pro všechny filmové fanoušky máme skvělý tip. Firma Sparkz nabízí projektor speciálně navržený pro mobilní telefony. Je malý, skladný a snadno přenosný. Senzační, co říkáte?

Domácí kino přes mobilní telefon


Doba, kdy bylo nutné používat velké, těžké fotoaparáty, je nenávratně pryč. Dnes již mobilní telefony umí fotit ve vysokém rozlišení. Přesto kvalita snímků, zejména při focení detailů, pokulhává. Pokud chcete kvalitnější fotky a video, pořiďte si speciální čočku z videa.

Profesionálním fotografem s pomocí Iphonu


Posledním gadgetem je volant určený pro uživatele, kteří rádi hrají závodní hry prostřednictvím mobilního telefonu. Volant je speciálně vytvarován, tak aby se do něj bylo možné umístit mobilní telefon. Po vložení mobilu do volantu můžete snadno ovládat hru pootočením volantu. Samozřejmě toto mobilní příslušenství funguje jen u telefonů s proximity (pohybovým) senzorem.

Nutnost pro každého automobilového závodníka

Na internetu samozřejmě seženete i méně kontroverzní příslušenství. Nejen turisté jistě ocení solární nabíječku, přídavné reproduktory a klávesnice. Nejširší nabídku mobilního příslušenství naleznete v internetovém obchodě Promobil.cz.

Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.