v košíku zboží za:
0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Provozovatel

proMobil - Milan Mráz
Česká 154
44001 Louny

IČO: 49125109
DIČ: CZ7507232733

Tel./fax: +420 602 283 478

E-mail
HOT-LINE

Chat with me

ICQ: 252 005 683 

TOPlist

 

 


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Videa do mobilu zdarma

Prakticky každý mobilní telefon střední cenové kategorie umí kromě hudby a obrázků přehrávat i video. Telefony vybavené operačním systémem a silnějším procesorem jsou schopny spustit nezkonvertované videa v plném rozlišení a kvalitě. Tato videa však zabírají místo v paměti telefonu nebo na SD kartě, proto se i u těchto špičkových zařízení vyplatí optimalizovat rozlišení a datovou velikost daného souboru. Jak na to si ukážeme v první polovině článku. Na konci textu naleznete také tipy, kde zdarma stáhnout videa do mobilu.

 

Jak zmenšit datovou velikost videa?

Pro přípravu videa jsme vybrali program PocketDivxEncoder, který si můžete stáhnout zdarma. Jedná je o nástroj, který použijí zejména méně zkušení uživatelé. Mezi nesporné výhody PocketDivxEncoder patří česká lokalizace, spuštění bez instalace a jednoduchý provoz bez nutnosti složitého nastavování parametrů pro konverzi videa. A jak tedy zmenšit video? Rozbalte stažený archiv s programem a spusťte jej. Po spuštění programu zvolte na svém disku soubor, který chcete zkonvertovat. Následně vyberte kvalitu videa (tu si můžete ihned ověřit malou ukázkou). V programu máte možnost dále video doopravit – například zesvětlit jas či kontrast. Jakmile budete mít úpravy dokončeny, můžete stisknout na tlačítko přímý převod. Tím byste měli mít video zmenšené do přiměřené velikosti. Výsledný soubor se uloží ve formátu .avi, který v dnešní době podporuje většina zařízení.

 

Stahujeme videa do mobilu zdarma

Pokud se vám nechce videa konvertovat, máte možnost si je stáhnout již hotové. Na internetu lze najít několik webů, kde lze stáhnout videa do mobilu zdarma. Vybrali jsme pro vás několik nejlepších.

www.uloz.to – na největším uložišti v Čechách lze najít několik set filmů a seriálů. Videa do mobilu ke stažení můžete najít při zadaní daného titulu a přípony 3gp.

www.4allmobile.eu – diskusní fórum s odkazy nejen na videa do mobilu, ale i hry a programy. Obsahuje taky tipy a návody od uživatelů.

www.adamcik.wgz.cz – videa rozřazené do několika kategorií, naleznete zde seriály i filmy

 

Upozornění: seznam budeme průběžně doplňovat.


Zákazník

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2017 proMobil - Milan Mráz Všechna práva vyhrazena.
Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.